29.6.2023 se na obrazovkách TV Prima v pořadu Inkognito objevila i kapitánka jachty President Martina. 


17.6.2023 se na palubě Presidenta uskutečnila první svatba s obřadem. Přejeme manželskému páru mnoho lásky, štěstí a především zdraví...


28.5.2023 se na palubě Presidenta konala narozeninová oslava slečny Laury. Pyšná maminka Dara Rolins s partnerem Pavlem Nedvědem nesměli chybět.


18.5.2023 fotila na palubě Presidenta tenisová hvězda, krásná Kateřina Siniaková. Pro firmu ATT Investments nafotila řadu krásných šperků.


28.3.2023 proběhlo na palubě Presidenta focení luxusního spodního prádla . Společně s modelkami přijela i módní návrhářka a zakladatelka značky "Provoque" Kristýna Černá, která ve svých modelech i zapózovala.


Denisa za kormidlem

Od srpna 2022 se u nás točí nová talk show "Denisa za kormidlem", jehož epizody můžete vidět na https://cnn.iprima.cz/porady/denisa-za-kormidlem. Moderátorka Denisa si zve známé sportovce, aby je trochu vyzpovídala. Prvním hostem byl zápasník Karlos Vémola a následovali další...


Rozhovor s Denisou Gudelj

18.7. 2022 Tentokrát moderátorka Kisa vyzpovídala Denisu Gudelj


Křest červnového čísla Playboy na jachtě President

15.6.2022 jsme pokřtili červnové číslo Playboy s půvabnou Denisou, herečkou Kristýnou Hrušínskou a kmotrou Patricií Pagáčovou. Párty probíhala do pozdních nočních hodin a všichni si jí na vltavských vlnách samozřejmě užili. Nechyběl ani štáb TV Prima.


Focení nové Playmate Denisy Gudelj na jachtě President

28.4.2022 proběhlo celodenní focení nové Playmate Denisy Gudelj, která vyhrála první veřejný casting. Celodenní práce přinesla své ovoce a krásná Denisa je na na titulní stránce červnového čísla pánského časopisu Playboy.

https://www.youtube.com/watch?v=kuGvQ1R1iMQ


Playboy secret yachting - Hledá se playmate

11.1.2022 k nám opět zavítal Playboy s Jánem Bulkou, porotci castingu na novou playmate a mnoho dalších. Nesměla u toho chybět TV Prima a další média. Vznikla tak další pozvánka na casting nové playmate. Tentokrát krom již zmiňovaných porotců Báry Mottlové, DJ Lucca, Karolíny Huvarové a Raega dorazily Eva Decastelo , Sonia Edde, Kristýna Táborská a další...

I z této akce vzniklo několik mediálních výstupů:

Onlyu.cz - Tři kočky českého šoubyznysu byly zachyceny v posteli

Extra.cz - Setkání Playboy zajíčků po letech: Takhle dnes vypadají osobnosti, které pózovaly pro pánský magazín


Rozhovor s Richardem Genzerem

7.1.2022 k nám na palubu u restaurace Občanská plovárna zavítal Richard Genzer a v patách mu byla moderátorka Kisa s natáčecím štábem. Na jaké otázky musel Geňa odpovědět se můžete podívat:


Natáčení reportáže pro Playboy

14.12.2021 jsme na palubě PRESIDENTA přivítali štáb TV Prima (CNN News a Cool), aby zde mohli natočit pozvánku na casting nové playmate. Upoutávku točili se čtyřmi porotci: Bára Mottlová, DJ Lucca, Karolína Huvarová a Raego.

Výsledkem byly tyto krátké upoutávky: 

Prima Cool - Playboy casting: Hledáme playmate


ATT Investments CZ SE - plavba pro lídry

23.11.2021 jsme před adventním shonem přivítali opět firmu ATT. Tentokrát se přišli odreagovat lídři společnosti. Na této celodenní akci se nám podařilo ulovit mnoho krásných fotek... 


ATT Investments CZ SE - plavba pro zaměstnance

1.10.2021 si užívali podzimní plavbu zaměstnanci firmy ATT. Věříme, že tento způsob poděkování majitele firmy za pracovní nasazení se všem líbil :-)